O nás Storia

Píše se příběh o lásce, a my píšeme příběh vlastní, protože pro nás svatba v italském stylu neznamená italské manželství. Věříme v pravou lásku. Stejně jako v ní věřili ikony lásky Romeo a Julie, oni jsou naším vzorem, naší inspirací. U nás však milostné příběhy tragicky nekončí ba naopak, pomáháme pěstovat lásku na celý život. I přes skutečnost, že do příprav vnášíme spoustu italského temperamentu, rádi pro vás připravíme klasické české svatby se zrnkem stylu dolce vita.

Věříme, že eventy lidi spojují, vytváří nové a upevňují již existující vztahy. Podstatou každého eventu jsou emoce a my dbáme na to, aby tyto emoce byly vždy pozitivní a plné radosti. Eventy jsou pro nás srdeční záležitostí, při jejich realizaci věnujeme pozornost každému detailu, aby vše odpovídalo Vaším představám. Naším cílem je být tu pro Vás za každé situace a být Vám oporou v organizačně náročných chvílích.

Do své práce dáváme srdce, entuziasmus a energii. A už teď se nemůžeme dočkat všech svateb a eventů, které jsou PŘED námi.

 CIAO!

,,Ridi, e il mondo riderà con te.”

Směj se a svět se bude smát s tebou.

Dominika

KONTAKT

dominika@davanti.eu

+420 720 414 101

PARTNEŘI